تبلیغات

محافظ صفحه نمایش بهترین روش برای محافظت از نمایشگر آیفون 8 و آیفون 8 پلاس

کمپانی اپل قیمت تعویض صفحه نمایش شکسته‌ی گوشی‌های آیفون را افزایش داد، و قیمت تعویض صفحه نمایش آیفون 8 و آیفون 8 پلاس را به ترتیب 149 دلار و 169 دلار اعلام کرد. این قیمت، 20 دلار بیشتر از قیمت تعویض صفحه نمایش سری‌های قبلی آیفون می‌باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

بنابراین اگر می‌دانید که نمی‌توانید از گوشی خود در برابر آسیب‌های نامشخص محافظت کنید، بهتر است از یک محافظ صفحه نمایش استفاده نمایید.

به گفته‌ی کمپانی اپل برای صفحه نمایش گوشی‌های جدید خود از شیشه‌های دولایه، هم برای پنل جلویی و هم برای پنل پشتی استفاده کرده است اما تا زمانی که تحت آزمایش ضربه (Drop Test) قرار نگیرند، این گفته‌ی کمپانی اپل اثبات نمی‌شود. اما با این حال به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما از یک محافظ صفحه نمایش، هم برای محافظت از صفحه نمایش در برابر شکستن و هم برای افزایش وضوح تصویر گوشی خود استفاده نماید.

به همین دلیل می توانید محافظ صفحه نمایشی را برای آیفون 8 و 8 پلاس خود انتخاب نمایید تا از همان روز اول از گوشی خود محافظت نمایید. همانطور که شاهد هستید، چنین سرمایه گذاری‌ای می‌تواند به اندازه‌ی 149 دلار در آینده برای شما صرفه‌جویی به عمل آورد.

تاکنون چقدر به استفاده از محافظ صفحه نمایش در گوشی آیفون خود اهمیت داده‌اید؟

لینک کوتاه:

محافظ نمایش بهترین محافظت نمایشگر آیفون آیفون

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار