تبلیغات

رویدادهای خبری پنجشنبه دوم آذر در استان کردستان

به گزارش خبرنگار ایرنا، آئین اختتامیه جشنواره جام باشگاه های کتاب و کتابخوانی ساعت 10 در کتابخانه امام خامنه ای واقع در خیابان امام (ره) روبروی استاندار برگزار می شود.
در این آئین از فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی تجلیل می شود و دکتر اسماعیلی(دکترای کتابداری و اطلاع رسانی) و ماموستا عنایتی از سخنرانان آن هستند.
دستگاه های اجرایی، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عمومی می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 33230105 و 33288683 به خبرنگاران ایرنا در مرکز استان اطلاع دهند و یا به شماره نمابر 33288682 ارسال کنند.
کانال تلگرامی خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کردستان (ایرنا) نیز به آدرس [email protected] و اینستاگرام هم به آدرس IRNAKURD در دسترس است.
گزارش این رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کردستان (ایرنا) به آدرس http://www.irna.ir/kurdistan منتشر خواهد شد.
خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) اولین و تنها خبرگزاری رسمی کشور است که در سال 1313 برابر با 1934 میلادی به عنوان ششمین خبرگزاری جهانی راه اندازی شد.
3034/6108

انتهای پیام /* رویدادهای پنجشنبه استان کردستان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار