تبلیغات

کنسرت لیان در تالار وحدت برگزار می‌شود/نمایشگاه بین‌المللی اجازه اجرا نداد

موسیقی و هنرهای تجسمی,گروه لیان,محسن شريفيان

گروه لیان به سرپرستی محسن شریفیان کنسرتی را ۱۰ و ۱۱ دی در تالار وحدت روی صحنه خواهد برد.

 گزارش ایلنا، محسن شریفیان (سرپرست گروه «لیان») درباره کنسرت اخیر گروه‌اش گفت: کنسرت گروه لیان ۱۰ و ۱۱ دی ماه در تالار وحدت برگزار خواهد شد و ما همانند برنامه‌هاى قبلى به برگزاری اجرایی پرانرژی و قوی تاکید داریم و این بار هم تلفیق موسیقى بوشهر با یکى دیگر از مناطق ایران را در برنامه خواهیم داشت. با این وجود سورپرایزهاى کنسرت در روز برگزاری برنامه مشخص مى‌شود.

کنسرت لیان در حالی در تالار وحدت برگزار خواهد شد که اعضای این گروه در حال تولید آثار جدیدی برای انتشار در فضای رسمی هستند.

آکا صفوی و اوکلو فرامرزی خواننده‌های کنسرت زمستانه لیان هستند که در کنار حمید اکبرى، حمزه مقدم، مرتضی پالیزدان، مرتى عزیز زاده، سینا اسدى و امین سلیمیان به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

محسن شریفیان درباره تغییر سالن برگزاری این کنسرت و بازگشت به تالار وحدت نیز گفت: من اجرا در تالار وحدت را دوست دارم اما از طرفى مجددا مدیران سالن میلاد نمایشگاه با اجراى گروه لیان در آن سالن مخالفت کردند.

۱۳ مرداد امسال، کنسرت لیان در سالن میلاد نمایشگاه با حواشی همراه بود که طی آن در هنگام اجرای آخرین قطعه کنسرت، چراغ‌های سالن توسط دست‌اندرکاران این مجموعه خاموش شد تا گروه لیان برنامه خود را تمام کند.

کنسرت لیان به همت موسسه «کامیاب بهاران» و تهیه کنندگی علی حق‌شناس در تالار وحدت برگزار خواهد شد.

کنسرت تالار برگزار نمایشگاه المللی اجازه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار