تبلیغات

گاسپرینی: ایکاردی، تفاوت را رقم زد؛ تیم ها در مقایسه با سال قبل به وضوح قدرتمندتر شده اند

سرمربی نراتزوری های برگامو از عملکرد شاگردانش در مقابل تیم اسپالتی راضی است؛ او تاکید کرد تکرار رتبه چهارم فصل گذشته با توجه به قدرتمندتر شدن رقبا، عملا دست نیافتنی است.

طرفداری- آتالانتا با هدایت گاسپرینی نتوانست اینتر را در جوزپه مه آتزا به دردسر بیاندازد و نراتزوری ها موفق شدند با درخشش ایکاردی، سه امتیاز شیرین را به مجموع امتیازاتشان اضافه کنند. سرمربی آتالانتا معتقد است تنها تفاوت دو تیم که منجر به رقم خوردن نتیجه 2-0 شد، مائورو ایکاردی بود.

گاسپرینی در مصاحبه ای با مدیاست پرمیوم؛ گفت:

تفاوت دو تیم؟ خیلی ساده است؛ مائورو ایکاردی!

از عملکرد بازیکنان راضی هستم چون تا انتها در جریان بازی ماندیم اما در چنین بازی هایی باید از شانس هایتان به خوبی استفاده کنید وگرنه شرایط سخت می شود. با این سیستم، کنترل خوبی روی توپ داشتیم و مالکیت مناسبی را به دست آوردیم اما فقط در زدن ضربات نهایی، خوب کار نکردیم. موقعیت های خوبی داشتیم و موفق شدیم اینتر را در مقاطعی از بازی، در زمین خودش عقب برانیم.

شکست مقابل اینتر می تواند در هر شرایطی رقم بخورد؛ بنابراین نباید از نتیجه ناامید باشیم. آنچه اهمیت دارد، عملکرد خوبی است که از خود بر جای گذاشتیم. این موضوع می تواند به ما در ادامه راه، اعتماد به نفس بیشتری بدهد.

لیگ متفاوتی نسبت به سال گذشته است؛ ما هم تیم متفاوتی هستیم و اهداف و وظایف متفاوتی داریم. [اشاره به لیگ اروپا] نزدیک به 50% از تیم را تغییر دادیم بنابراین مقایسه با فصل گذشته، بی انصافی است. رقیبان هم عوض شده اند؛ تیم ها در مقایسه با سال قبل به وضوح قدرتمندتر ظاهر می شوند؛ فراموش نکنید همین اینتر، فصل گذشته را با 10 امتیاز کمتر از ما به پایان رساند.

گاسپرینی ایکاردی تفاوت مقایسه قدرتمندتر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار