تبلیغات

خبر بد مورینیو برای هواداران یونایتد

۶۰۷۱۷۷

۱۱۸۷  بازدید

مصدومیت پل پوگبا طبق اعلام ژوزه مورینیو وخیم تر از آن چیزی است که تصور می شد.

ورزش سه: مصدومیت پل پوگبا طبق اعلام ژوزه مورینیو وخیم تر از آن چیزی است که تصور می شد.

پل پوگبا مدتی است دچار آسیب دیدگی شده و حالا در آستانه بازی با کریستال پالاس، مورینیو تایید کرد که مصدومیت پوگبا مثل مصدومیت زلاتان و مارکوس روخو، شدید است.

او در همین رابطه گفت:« پوگبا فردا بازی نخواهد کرد و مصدومیت او به گونه‌ای نیست که من مانند والنسیا و جونز به آن امیدوار باشم. یک مصدومیت بلند مدت در پیش داریم که من مانند ابراهیموویچ و روخو نمی‌خواهم در مورد آن صحبت کنم.»

خبر بد مورینیو برای هواداران یونایتد

بازی با پالاس و وضعیت مصدومان:«وضیعت خوبی داریم. درحال حاضر باید در خانه و خارج از خانه به مصاف رقبا برویم و زمانی که من به برنامه بازی‌ها نگاه می‌کنم، فقط می‌بینم که چه‌ اندازه زمان برای ریکاوری داریم. این مساله تنها دغدغه و نگرانی من است. این موضوع از نظر روانی بسیار مهم است، چراکه ما چهارشنبه شب بازی کردیم و تا 5 صبح روز بعد به منچستر نرسیده بودیم.

ما باید تمرینات را برگزار کنیم و سپس تصمیم‌گیری کنیم؛ اما امیدوارم چند بازیکنی که در مسکو نتوانستند به میدان بروند، بتوانند شرایط بازی را داشته باشند، نه همه آن‌ها، بلکه برخی از بازیکنان؛ فردا برخی بازیکنان به‌ خاطر مصدومیت بیرون خواهند بود و من امیدوارم که بتوانم چند بازیکن آماده برای بازی پیش رو داشته باشم؛ اما کریک و جونز قطعا برای بازی فردا آماده نخواهند بود.»

مورینیو هواداران یونایتد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار