تبلیغات

مجله ماشین: ماجرای الاغی که ماشین را با هویج اشتباه گرفت +عکس + جزئیات

به گزارش ایران استایل به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، دارندگان خودروهای گران قیمت و مجلل که به دنبال رنگ‌های خاص برای خودروهای خود هستند، بعد از این اتفاقی که برای ماشین گران قیمت در یک مزرعه افتاده است، باید دوباره به فکر رنگ دیگری برای ماشین خود باشند. صاحب […]

مجله اینترنتی ایران استایل

به گزارش ایران استایل

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، دارندگان خودروهای گران قیمت و مجلل که به دنبال رنگ‌های خاص برای خودروهای خود هستند، بعد از این اتفاقی که برای ماشین گران قیمت در یک مزرعه افتاده است، باید دوباره به فکر رنگ دیگری برای ماشین خود باشند.

صاحب یک مک لارن که خودروی او به رنگ نارنجی روشن بود، ماشین خود را نزدیک به یک مزرعه که فقط یک الاغ در آن بود پارک کرده بود. قیمت این خودرو ۳۵۶ هزار دلار بوده است اما الاغ مزرعه آن را با هویج اشتباه گرفته بود و آن را جویده بود که قسمتی از رنگ و فیبر کربن خودرو صدمه دیده و خسارتی ۶ هزار دلاری به آن وارد شده بود.

گفتنی است؛ صاحب این خودرو پس از این حادثه در آلمان قصد داشت از صاحب مزرعه برای این اتفاق شکایت کند اما صاحب مزرعه به او گفته است که بهتر بود تا جای بهتری برای پارک کردن پیدا می‌کرد.

گرد اوری : ایران استایل

shareshare share share share

برچسب ها:

ماشین ماجرای الاغی ماشین اشتباه جزئیات

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار