تبلیغات

استفان الشعراوی: اگر مقابل میلان گلزنی کنم، خوشحالی نخواهم کرد؛ میلان برایم اوج یک رویا بود

وینگر آاس رم می گوید همیشه ممنون میلان خواهد بود و اگر روز شنبه مقابل روسونری گلزنی کند، خوشحالی نخواهد کرد.

طرفداری- مهاجم تیم ملی ایتالیا در تیم میلان مشهور شد اما مصدومیت های متعدد روند پیشرفت او را مختل کرد. وی یک فصل به صورت قرضی در تیم موناکو نیز حضور داشت اما  نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. وی دو فصل پیش به گرگ های پایتخت پیوست و این فصل از آمادگی بالایی برخوردار است.

الشعراوی در مصاحبه با اسکای می گوید:

برای من، میلان اوج یک رویا بود. در این تیم توانستم اولین گلم را در سری آ و لیگ قهرمانان اروپا به ثمر برسانم؛ نقطه عطفی که باعث شد من به بازیکن فعلی تبدیل شوم. همیشه ممنون روسونری خواهم بود و بازی روز شنبه برایم خیلی خاص خواهد بود. دو گل به میلان در بازی های قبلی زده ام و هرگز خوشحالی نکردم؛ اگر فردا نیز گلزنی کنم، خوشحالی نخواهم کرد. روسونری تغییرات اساسی داشته است و مدیران این تیم تصمیمات بسیار خوبی گرفته اند؛ بازیکنان با کیفیتی آمده اند و فکر می کنم نتایج مثبت نیز به دست خواهند آمد. فردا با تیم بسیار سرسختی مواجه خواهیم شد که به دنبال بازگشت به روند پیروزی است. رم باید در بهترین فرم خود قرار داشته باشد تا بتواند میلان را مغلوب کند.

وی در ادامه افزود:

می توانیم  به رقبایمان قدرت خود را نشان دهیم. فردا دومین برخورد مستقیم(پس از بازی با اینتر) با رقیبی دیگر  خواهد بود. با پیروزی در این بازی می توانیم به خودمان نشان دهیم که به خوبی کار می کنیم و چقدر نسبت به تیم های دیگر، جلوتر هستیم.

استفان الشعراوی مقابل میلان گلزنی خوشحالی نخواهم میلان برایم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار