تبلیغات

نشست پوتین با اعضای شورای امنیت ملی روسیه درباره سوریه پس از دیدار با اردوغان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رئیس‌جمهوری روسیه پس از دیدار اخیر با رئیس‌جمهوری ترکیه که بر موضوع سوریه تمرکز داشت، امروز نشستی را با محوریت سوریه با اعضای شورای امنیت ملی روسیه برگزار کرده است.

به گزارش انتخاب، «دیمیتری پسکوف» سخنگوی کاخ کرملین اعلام کرد که «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه امروز جمعه پس از دیدار اخیر با «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهوری ترکیه در آنکارا، با اعضای دائم شورای امنیت ملی روسیه نشستی را برگزار کرده و درباره اوضاع سوریه از جمله منطقه «دیرالزور» گفت‌وگو کرده است.

نشست پوتین با اعضای شورای امنیت ملی روسیه درباره سوریه پس از دیدار با اردوغان

بنا بر گزارش خبرگزاری «تاس»، پسکوف ادامه داد: «در این دیدار درباره مسائل سوریه از جمله اوضاع دیرالزور و همچنین مسائلی که در نشست روز گذشته با رئیس‌جمهور ترکیه در آنکارا برگزار شده بود، گفت‌وگو شده است».

بنا به اعلام سخنگوی کاخ کرملین، «شرکت کنندگان در این نشست بر ادامه افزایش فشار علیه رسانه‌های جمعهی روسیه در برخی کشورهای خارجی نیز تمرکز کردند و تأکید داشتند که اقدامات علیه رسانه‌های روسیه غیرقابل قبول است».

علاوه بر این، رئیس‌جمهوری روسیه درباره مسائل سیاسی داخلی این کشور که مرتبط با توسعه اقتصادی و اجتماعی روسیه است، با مقامات شورای امنیت ملی این کشور گفت‌وگو کرده است.

ولادیمیر پوتین روز پنج‌شنبه برای انجام سفری کاری به آنکارا رفت و با همتای ترکیه‌ای خود دیدار و گفت‌وگو کرد. یکی از موضوعات مورد بحث میان سران دو کشور، اوضاع سوریه بود.

پوتین اعضای شورای امنیت روسیه درباره سوریه دیدار اردوغان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار