تبلیغات

واکنش میلان به احتمال بازگشت آنچلوتی

به گزارش مشرق، بعد از اخراج کارلو آنچلوتی از تیم فوتبال بایرن مونیخ مطبوعات این تیم را به میلان، تیمی که در آن دوران موفقی داشته و در حال حاضر به لطف مالک ثروتمند چینی بازیکنان فوق‌العاده‌ای در اختیار دارد، نسبت می‌دادند.

اما میلان با وینچنزو مونتلا خوشحال است و مشکلی با فراز و نشیب‌هایی که در آغاز فصل با این مربی داشتند، ندارد. میرابلی، مدیر میلان، در این باره گفت: واقعا ناراحت کننده و دردناک بود. چون در سال‌های اخیر آنچلوتی خودش را ثابت کرده و نشان داده که یکی از بهترین‌های دنیا است، برای همین نمی‌دانیم چطور این تصمیم را گرفت.

او در ادامه گفت: ما به عنوان یک هوادار ورزش ناامید شدیم، اما مربی‌ای داریم که از آنچلوتی جوان‌تر  است و به همان اندازه با استعداد است. به پروژه‌مان ایمان داریم و می‌خواهیم به سفری که با مونتلا آغاز کردیم ادامه دهیم.

طعنه میرابلی به خبرنگاران هم جالب بود: می‌دانم که نوشتن چنین چیزهایی برای شما بسیار وسوسه کننده است، اما هرکس باید کار خودش را انجام دهد. پس حرف ما این است که با مونتلا به کارمان ادامه می‌دهیم. 

واکنش میلان احتمال بازگشت آنچلوتی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار