تبلیغات

نماینده ولی فقیه در کردستان: عزت و استقلال جامعه اسلامی باید حفظ شود

نماینده ولی فقیه در کردستان: عزت و استقلال جامعه اسلامی باید حفظ شود

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از بیجار، آیت الله حسینی شاهرودی با حضور در تجمع عظیم عزاداران حسینی شهرستان بیجار از امام حسین(ع) به عنوان الگوی بشریت یاد کرد و افزود: تمامی عدالت خواهان جهان امام حسین(ع) را به عنوان الگوی آزادی بخش می دانند.

وی گفت: امام حسین(ع) چراغ هدایت و کشتی نجان تمام انسانها است.

نماینده ولی فقیه در کردستان بیان کرد: امام حسین هیچ گاه با یزید بیعت نکردند و مسلمانان نیز نباید با کسی که همچون یزید است بیعت کنند.

حسینی شاهرودی افزود: مردم ایران هم به تبعیت از این پیام زیر سلطه نظام شاهنشاهی نرفتند و انقلاب اسلامی را به رهبری امام خمینی(ره) بنیان گذاری کردند.

وی در ادامه گفت: عزت و استقلال جامعه اسلامی باید حفظ شود.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: رزمندگان ایران اسلامی با تبعیت از شعار "هیهات من الذله " با وجود امکانات بسیار کم با دشمنان مقابله کرده و در پایان ندای پیروزی سر دادند.

نماینده ولی فقیه عنوان کرد: خداوند متعال آنچنان عزتی به ایران داده است که دنیا در برابر آنان تعظیم میکند و اگر راه امام حسین را در پیش بگیریم عزت ما دو چندان خواهد شد.

۴۶ نماینده کردستان استقلال جامعه اسلامی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار