تبلیغات

برانکو از صادق محرمی ناامید شد

کد خبر: 1464434/4 زمان: 19:03   1396/07/07 بازدید: 7,429

برانکو که در طول دو فصل گذشته توانسته بود با ظهور دو پدیده در تیمش، از این حیث به خود ببالد. در این فصل با افت عجیب یکی از ستاره‌هایش مواجه شده است.

به گزارش "ورزش سه"، اولین فصل حضور برانکو ایوانکوویچ با شکوفایی محمد انصاری در سمت چپ دفاعی همراه بود. بازیکنی که با یک روند یکنواخت در نهایت به اردوی تیم ملی نیز دست یافت و هم در پست دفاع چپ و هم دفاع میانی بازی‌های خوبی از خود به نمایش می‌گذارد.


فصل شانزدهم اما با شکوفایی یک بازیکن دیگر تحت نظر برانکو ایوانکوویچ همراه بود. در روزهایی که تیتر تمام رسانه‌ها و هواداران این تیم رامین رضاییان و حسین ماهینی بود، در نهایت این مدافع جوان و شمالی بود که توانست به نفر اول پست دفاع راست تبدیل شود و با عملکردش تمام هجمه‌های مربوط به کنار گذاشتن رامین رضاییان را نیز به سمت سکوت پیش برد. با این حال فصل جدید برای این بازیکن جوان متفاوت شروع شده و عدم تمرکز و کیفیت پایین اکنون باعث شده تا انتقادات کاملا متوجه او شود و بعید نیست با این عملکرد برانکو ایوانکوویچ نیز از او ناامید شود و او را در کنار خود به نیمکت مهمان کند.


محرمی که در دیدار برابر الهلال یکی از عاملان شکست این تیم خصوصا روی گل چهارم محسوب می‌شد، هیت مپ عجیبی نیز از خود به جا گذاشته و در شبی که تیمش کاملا تحت فشار حملات و ضدحملات حریف آبی‌پوش بود بیشتر در منطقه تهاجمی حضور داشت تا یک شب تلخ را به جا بگذارد.

برانکو محرمی ناامید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار