تبلیغات

عباس چمنیان: خواهش می کنم این بچه ها را رها نکنید / با همین نوجوانان می توانیم جهانی شویم

به گزارش جام جم آنلاین ، چمنیان همین هفته پیش تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران را به مقام پنجمی رقابت های جام جهانی نوجوانان رساند.

سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در حاشیه این مراسم به خبرنگار جام جم آنلاین گفت: « بابت اینکه کار بزرگ نوجوانان ما تا این اندازه مورد توجه قرار گرفته است بسیار خوشحالم اما ترسی هم دارم. می ترسم این بازیکنان مستعد و نوجوان که ناگهان با این حجم از تعریف و تمجید و البته توجه رسانه ها مواجه شده اند ناگهان به حال خود رها شوند. نگرانی من این است که همه این توجهات فقط مال الان باشد. از تمامی مسئولان خواهش می کنم این بچه ها را رها نکنید، آینده فوتبال مال اینهاست، سرنوشت فوتبال ما در دست این نوجوانان است. »

وی یادآور شد: « باید روی تیم نوجوانان کار شود. ما با همین نوجوانان آینده دار می توانیم باز هم جهانی شویم. کار نشد ندارد. اگر همین ها توانستند در رده نوجوانان در جهان بدرخشند در رده های بالاتر هم می توانند. فقط باید به آنها رسیدگی شود و هرگز فراموش نشوند.»

چمنیان خواهش نکنید نوجوانان توانیم جهانی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار