تبلیغات

کشف 30 میلیاردی اموال مسروقه در تهران/ دستگیری مامور قلابی ناجا با یونیفورم رسمی + تصاویر

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بعد از اجرای موفقیت آمیز طرح رعد، نیروی انتظامی تهران بزرگ تصمیم به اجرای طرح رعد 2 گرفت. به همین منظور برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی و ارتقا سطح امنیت رعد 2 نیز به اجرا رسید.

در همان ساعات اولیه اجرای این طرح در روز دوشنبه سوم مهر ماه و تنها در مدت 24 ساعت با تلاش جمعی کلانتری ها و سرکلانتری ها، ماموران با هماهنگی مقامات قضایی اقدام به ورود به منزل و مخفی‌گاه مجرمین کرده و ضمن دستگیری آنها، مقادیر زیادی کالای سرقتی و قاچاق به کشف رسید.

بر همین اساس در عملیات رعد2 در مدت 24 ساعت گذشته 161 خورده فروش دستگیر و از این مجرمان 32 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.

329 سارق و مالخر به دام پلیس افتادند که از این مجرمان 90 دستگاه خودروی سرقتی، 76 دستگاه موتور سیکلت و 105 دستگاه انواع دوچرخه و مقادیر قابل توجهی انواع لوازم خودرو و موتورسیکلت و 350 دستگاه انواع گوشی تلفن همراه کشف شد.

همچنین نسبت به شناسایی و دستگیر باند سارقین مغازه و لوازم خودرو اقدام شد که این افراد اقرار به سرقت بیش از صدها فقره لوازم خودرو کردند.

در این طرح یک مامور قلابی که در پوشش مامورین نیروی انتظامی اخاذی می‌کرد شناسایی و دستگیر شد.

بر اساس این گزارش 5493 قلم انواع کالای قاچاق شامل پوشاک انواع آرایشی و بهداشتی و انواع قرص متادون و مواد نیرو‌ زا کشف شد.

 تعداد قابل توجهی انواع سلاح سرد شامل شمشیر، قمه و چاقوی ضامن‌دار کشف شد که ارزش ریالی مجموع کشفیات پلیس در 24 ساعت گذشته 30 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است.

رعد 2

رعد 2

رعد 2

رعد 2

رعد 2

رعد 2

رعد 2

رعد 2

رعد 2

رعد 2

رعد 2

رعد 2

رعد 2

انتهای پیام/

اجرای طرح رعد 2 توسط نیروی انتظامی تهران میلیاردی اموال مسروقه تهران دستگیری مامور قلابی یونیفورم تصاویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار