تبلیغات

چیزی به اعدام قاتل ستایش قریشی نمانده

حکم اعدام قاتل ستایش قریشی در دیوان عالی کشور تایید شد و مراحل آن آغاز شد.

اعدام قاتل ستایش قریشی

اعدام قاتل ستایش قریشی ,رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: حکم عامل قتل ستایش قریشی پس از تأیید در دیوان عالی کشور و استیذان، به اجرای احکام دادسرا ابلاغ شد تا مراحل اجرا انجام شود.
غلامحسین اسماعیلی با بیان اینکه حکم پرونده ازسوی دیوان عالی کشور قطعی شده است اظهارداشت: با توجه به اینکه اولیای دم تقاضای اجرای حکم را کرده‌ و فرآیند استیذان مربوط به اجرای حکم نیز انجام شده است، اجرای احکام دادسرا، زمان اجرای حکم را مشخص خواهد کرد.

این درحالی است که عامل جنایت یک محکومیت به قصاص و یک محکومیت به اعدام دارد که حتی در صورت رضایت اولیای دم مجازات اعدام این فرد به قوت خود باقی است.» ۲۳ فروردین سال 95 گزارش قتل دخترک 6 ساله افغانی ازاهالی روستای خیرآباد ورامین به پلیس و دادسرا اعلام شد.

اعدام قاتل ستایش قریشی

درادامه مشخص شد ستایش روز یکشنبه 22 فروردین برای خرید بستنی از خانه خارج شده اما دیگر بازنگشته بود.در تحقیقات مقدماتی مشخص شد پسر ۱۷ ساله همسایه که دچار وسوسه شیطانی شده بود دخترک را ربوده و پس از تجاوز، او را به قتل رسانده است.

سرانجام در کمتر از یک ماه کیفرخواست عامل جنایت صادر شد و پرونده برای رسیدگی به دادگاه رفت.بدین ترتیب با توجه به درخواست اولیای دم،قاتل ستایش به یک بار اعدام و یک بار قصاص نفس محکوم شد.

شرق

اعدام ستایش قریشی نمانده

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار